MĀRKETINGA DAĻAS VADĪTĀJS/-A

Mūsu sardarbības partnera ARISTA Executive Search klients AS “Latvenergo” koncerns ir lielākais energoapgādes pakalpojumu sniedzējs Baltijā, kas nodarbojas ar elektroenerģijas un siltumenerģijas ražošanu un tirdzniecību, dabasgāzes tirdzniecību, elektroenerģijas sadales pakalpojuma nodrošināšanu un pārvades aktīvu nomu.

Uzņēmumam turpinot attīstīt savu darbību, komandai tiek aicināts pievienoties mērķtiecīgs, enerģisks, uz sadarbību vērsts mārketinga nozares profesionālis, lai kopā ar uzņēmumu sasniegtu jaunus izaicinājumus.

 

MĀRKETINGA DAĻAS VADĪTĀJS/-A


Jūsu galvenā atbildība būs par mārketinga daļas vadīšanu; mārketinga stratēģijas un plāna izstrādi; mārketinga budžeta plānošanu un kontrolēšanu; zīmolu Latvenergo un Elektrum attīstību; mārketinga projektu virsvadību; tirgus un klientu izpēti; digitālo mārketingu, kā arī par produktu un pakalpojumu virzību tirgū.Jūs esat piemērots kandidāts, ja Jums ir:

  • Augstākā izglītība mārketingā, ekonomikā vai uzņēmējdarbības vadībā;
  • Vismaz 5 gadu pieredze mārketinga nozarē;
  • Vismaz 2 gadu pieredze mārketinga komandas vadībā;
  • Pieredze mārketinga budžeta plāna sagatavošanā;
  • Pieredze B2C un B2B segmentu mārketingā tiks uzskatīta kā priekšrocība;
  • Zināšanas un pieredze zīmola vadīšanā un mediju plānošanā;
  • Zināšanas un pieredze mārketinga un komunikācijas stratēģijas un kampaņu izstrādē;
  • Teicamas latviešu valodas zināšanas, labas angļu un krievu valodas zināšanas;
  • Teicamas komunikācijas un labas prezentēšanas prasmes.

 

Uzņēmums piedāvā iespēju attīstīt savu profesionālo karjeru, strādājot lielākajā energoapgādes kompānijā Baltijā, kas nodrošina konkurētspējīgu atalgojumu, plašu bonusu sistēmu, visas sociālās garantijas un dinamisku darba vidi. Šī ir lieliska iespēja strādāt uzņēmumā, kas domā par nepārtrauktu attīstību, saviem darbiniekiem un kur kopīgā darbā tiek sasniegta augsta kvalitāte un jaunas profesionālās virsotnes!

Darba alga (bruto): 2200 – 2600 EUR un izvērtējot katra kandidāta kompetences, pieredzi un vēlmes. Nākamās kārtas kandidāti tiks iepazīstināti ar uzņēmuma bonusa sistēmu.

Ja Jūs uzskatāt, ka šis ir darbs, ko Jūs meklējat, mēs gaidīsim Jūsu CV!


Konfidencialitāte tiks garantēta.

 

CV un Motivētu pieteikumu lūgums sūtīt uz e-pastu: iluta.gaile@aristaexecutive.com līdz 25.02.2019. Aicinām pieteikumā neiekļaut sensitīva rakstura informāciju. Datus uzglabāsim 6 mēnešus pēc pieteikšanās beigu termiņa. Ja vēlaties, ka Jūsu dati varētu tikt izmantoti arī citos SIA “ARISTA Executive Search Latvia” un/vai AS “Latvenergo” personāla atlases konkursos, lūdzam mūs par to informēt.

Ar pretendentiem, kuri tiks aicināti piedalīties nākamajā konkursa kārtā, sazināsimies 1 nedēļas laikā pēc konkursa pieteikšanās beigu termiņa.

 

Kontaktpersona:

Iluta Gaile – ARISTA Partnere, Vecākā konsultante
E-pasts:
iluta.gaile@aristaexecutive.com
Tel.nr.: +371 26177655


 .