AUGSTĀKĀ LĪMEŅA VADĪTĀJU ATLASE


Kopš kompānijas dibināšanas, esam veiksmīgi realizējuši vairāk nekā 500 dažādus personāla tlases projektus.

Sadarbībā ar mūs partneriem ARISTA EXECUTIVE SEARCH veiksmīgi realizējam augstākā līmeņa vadītāju atlasi un novērtēšanu Latvijā.

ARISTA darbojas sertificētos atlases birojos Helsinkos, Stokholmā, Tallinā, Rīgā un Viļņā. Uzņēmums pārsvarā strādā šajos reģionos, bet spēj sniegt personāla atlases pakalpojumus arī pasaules mērogā, izmantojot piekļuves plašsaziņas tīkliem no Ķīnas uz Brazīliju.

No šodienas skatu punkta, ARISTA izmanto vienu no labākajiem aktīvo datu piekļuves tīkliem Ziemeļu / Baltijas reģionā, ar papildus datubāzēm, kas iekļauj vairāk nekā 500 personāla vadītājus, kas strādā dažādās biznesa sfērās un palīdz piesaistīt kvalificētus kandidātus.


Kompānijas kandidātu novērtēšanas pakalpojumi ir izcilā līmenī, un patiesi unikālus tos padara spēja savienot kvalificētu personāla atlasi un kandidātu novērtēšanas pakalpojumus ar klientu interesēs veiktu tirgus izpēti, ar tā zīmola atpazīstamību, kā arī klienta vārdā veiktu zīmola attīstīšanu.

ARISTA klienti ir starptautiski, vidēji vai lieli uzņēmumi, kas darbojas Ziemeļu / Baltijas valstu reģionā. Pārsvarā tie darbojas dažādās uzņēmējdarbības jomās: ražošanas un kuģniecības nozares, mazumtirdzniecība, finanses un apdrošināšana, celulozes un papīra ražošana, IT un Mediji, Elektronika, Būvniecība un nekustamais īpašums, Enerģētika, Farmācija.

Esam gatavi Jums palīdzēt augstākā līmeņa vadītāju piesaistē, atlasē un novērtēšanā.

Par mūsu veiktajiem projektiem augstākā līmeņa vadītāju atlasē varat iepazīties te!

ARISTA Partnere Latvijā

Iluta Gaile

Tel: +371 26177655

e-pasts: iluta.gaile@aristaexecutive.com

Sazinieties ar mums, lai jau vairāk aprunātos par aktuālo vadības līmeņa pozīciju!


 .