PAR MUMS

"IG Konsultācijas" ir licencēta personāla atlases kompānija, kas sniedz kvalitatīvus personāla atlases un novērtēšanas pakalpojumus Latvijas uzņēmumiem.

Kompānija dibināta 2007. gadā. Šo gadu laikā, esam realizējuši vairāk kā 500 dažādus personāla atlases projektus, piesaistot augstākā /vidējā līmeņa vadītājus un dažādu jomu speciālistus Latvijas uzņēmumu interesēs.#personāla atlase

Savus pakalpojumus piedāvājam visā Latvijā. Realizējam atlases projektus Rīgā, Jēkabpilī, Liepājā, Ventspilī, Valmierā un Jelgavā.

Veiksmīgi sadarbojamies arī ar ārvalstu uzņēmumiem, kas plāno savu biznesu attīstīt Latvijā, nodrošinot viņus ar labākajiem vietējiem speciālistiem.

Mūsu misija ir palīdzēt atrast īstos cilvēkus! #personāla atlase

Mēs negaidām, kad kandidāti pieteiksies vakancei, bet enerģiski meklējam un uzrunājam labākos attiecīgās nozares speciālistus. #headhunting

Ar vislielāko atbildību izturamies pret katru atlases projektu, nodrošinot pilnīgu konfidencialitāti un ievērojot personāla atlases ētiku.

Kompānijas mums uztic atrast šauras nozares speciālistus, kurus paši ilgi un neveiksmīgi meklējuši. Pateicoties neatlaidībai, radošajai pieejai un izmantotajiem resursiem, IG Konsultācijas atlases ekspertiem veiksmīgi izdodas atrast vajadzīgo speciālistu.

Pasauli un biznesu virza izaicinājumi, tieši tāpēc mēs no tiem nebaidāmies! Mums tie patīk! Vairāk par mūsu komandu varat uzzināt te!                                                                        #Executive search

Sazinieties ar mums un mēs palīdzēsim atrast labākos vadītājus un speciālistus!

 .