MŪSU KOMANDA

 

Armands Veikšāns
Klientu attiecību un Projektu Vadītājs
www.Linkedin.com
 

Armands ir ieguvis juridisko izglītību Latvijas Universitāte. Viņam ir ilggadīga ražošanas vadītāja pieredze lielos augsta līmeņa ražošanas uzņēmumos. Viņa ilggadīgā pieredze darbā ar cilvēkiem un dažāda līmeņa speciālistiem, palīdz izvēlēties labākos un atbilstošākos kandidātus mūsu klientu aktuālajiem amatiem, kā arī uzņēmuma vadīšanas pieredze ir neatsverama, vadot personāla atlases projektus.

Sazinies ar Armandu un aprunājies par sadarbību!

Tel: ( +371 ) 20102050

E-pasts: armands.veiksans{at}igkonsultacijas.lvKrista Kristiāna Briņķe
Projektu Vadītāja
www.LinkedIn.com

Krista Kristiāna ir ieguvusi Rīgas Stradiņa Universitātes sociālo zinātņu bakalaura grādu starptautiskajā mārketingā un biznesā, šobrīd studē Rīgas Tehniskajā universitātē profesionālo maģistru uzņēmējdarbības vadībā.

Krista Kristiāna ar lielāko prieku strādā personāla atlasē, jo tā ir iespēja uzņēmumiem atrast pašus labākos profesionāļus un speciālistus, bet cilvēkiem piedāvāt labus amatus gan lieliskos Latvijas uzņēmumos, gan starptautiskos uzņēmumos. 

Viņa uzskata, ka darbs personāla atlasē ir ļoti dinamisks un aizraujošs un katra diena ir kā jauns izaicinājums, bet tieši atjautība, neatlaidība un labās komunikācijas spējas ir tas, kas dod izcilus rezultātus mūsu labajiem rezultātiem!

"Pacietība, izturība un smags darbs veido nesatricināmu kombināciju panākumiem"
/Napoleons Hills/

Sazinies ar Kristu Kristiānu un aprunājies par sadarbību!
Telefons: (+ 371) 26681185; E-pasts: krista.brinke[at]igkonsultacijas.lv   

Dina Petroviča
Projektu asistente
www.LinkedIn.com

Dina ir ieguvusi Rīgas Tehniskās universitātes maģistra grādu ekonomikā un bakalaura grādu starptautisko ekonomisko sakaru organizēšanā un vadīšanā.

Jau vairākus gadus Dina profesionāli strādā ar darba devēju un darba ņēmēju „savešanu kopā” Latvijas un Eiropas Savienības līmenī. Personāla atlasē, viņasprāt, visinteresantākais un aizraujošākais ir atrast piemērotāko kandidātu konkrētajai amata pozīcijai un uzņēmumam. 

Dinai patīk komunikācija ar cilvēkiem un sarunu ceļā atrast vislabāko variantu ikvienam. Brīvajā laikā viņas aizrautība ir radīt dažādas jaunas lietas, jo uzskata, ka ir daudz labāk uztaisīt ar savām rokām sev nepieciešamo nevis meklēt to pa veikaliem. 

”Es ļoti ticu veiksmei un esmu atklājis – jo smagāk strādāju, jo vairāk man veicas.”  /Tomass Džefersons/

Sazinies ar Dinu un aprunājies par sadarbību!
Telefons: (+ 371) 20143944; E-pasts: dina.petrovca[at]igkonsultacijas.lv   

 
 Lāsma Lapiņa

 Vecākā Konsultante                            
 

Lāsma ieguvusi sociālo zinātņu maģistra grādu psiholoģijā. Latvijas Sporta Psiholoģijas Asociācijas biedre. Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas vieslektore.

Lāsma veic kandidātu testēšanu un novērtēšanu. Viņa dot izpratni par kandidāta iekšējiem resursiem un to realizācijas veidiem. Lāsma palīdz saprast, kā tikt galā ar lieliem dzīves izaicinājumiem, krīzēm, konfliktiem un stresa situācijām.

“Lai kas arī dzīvē gadītos, mums katram atsevišķi dota iespēja izvēlēties, kā uz to reaģēt. Kad izveidojies paradums jebkurā situācijā mēģināt saskatīt tikai pozitīvo, cilvēks savā dzīvē sasniedz visaugstāko dimensiju”.
 Sazinies ar mums, lai aprunātos vairāk par iespējām atrast Jūsu uzņēmumam labākos vadītājus un speciālistus!


 .