KOMANDA


 

Iluta Gaile

Uzņēmuma vadītāja

ARISTA Executive Search Partnere

www.Linkedin.com

Iluta ir ieguvusi maģistra grādu uzņēmējdarbības vadībā un bakalaura grādu pedagoģijā.

Ilggadējā pieredze personāla atlasē Ilutai palīdz veikt sarežģītus un atbildīgus personāla atlases projektus būvniecības, ražošanas, finanšu un IT sfērās. Savukārt, iepriekšējā pieredze dažādu uzņēmumu vadošos amatos, palīdz veiksmīgi vadīt uzņēmumu un visas komandas darbu. Pateicoties Ilutas pieredzei, zināšanām un intuīcijai, viņas rekomendācijas mūsu klientiem ir zelta vērtas.

Ilutai patīk darbs ar cilvēkiem un komunikācija ar augstas klases dažādu jomu vadītājiem un speciālistiem. Viņu gandarī tas, ka IG Konsultācijas pakalpojumus izvēlas uzņēmumi, kuri ir stabili, sociāli atbildīgi un ar labu reputāciju, tādējādi ir vieglāk pārliecināt labākos vadītājus un speciālistus izvērtēt konkrēto darba piedāvājumu.

“Mūsu darbs ir radošs, atbildīgs un ļoti interesants. Bieži klienti mums uztic atrast tādus vadītājus un speciālistus, kurus pašiem ilgā laika posmā nav izdevies atrast. Mēs to uzņemamies un sasniedzam rezultātu! Tieši neatlaidība un radošums ir mūsu panākumu atslēga. Bez pūlēm uz augšu tiek vienīgi ziepju burbuļi.”


Krista Kristiāna Briņķe
Projektu Vadītāja

ARISTA Executive Search Latvia researcher

www.LinkedIn.com
Krista Kristiāna ir ieguvusi Rīgas Stradiņa Universitātes sociālo zinātņu bakalaura grādu starptautiskajā mārketingā un biznesā.

Krista Kristiāna ar lielāko prieku strādā personāla atlasē, jo tā ir iespēja uzņēmumiem atrast pašus labākos profesionāļus un speciālistus, bet cilvēkiem piedāvāt labus amatus gan lieliskos Latvijas uzņēmumos, gan starptautiskos uzņēmumos. 


Viņa uzskata, ka darbs personāla atlasē ir ļoti dinamisks un aizraujošs un katra diena ir kā jauns izaicinājums, bet tieši atjautība, neatlaidība un labās komunikācijas spējas ir tas, kas dod izcilus rezultātus mūsu labajiem rezultātiem!

"Pacietība, izturība un smags darbs veido nesatricināmu kombināciju panākumiem"
/Napoleons Hills/Dina Petroviča
Projektu asistente

www.LinkedIn.com
Dina ir ieguvusi Rīgas Tehniskās universitātes maģistra grādu ekonomikā un bakalaura grādu starptautisko ekonomisko sakaru organizēšanā un vadīšanā.

Jau vairākus gadus Dina profesionāli strādā ar darba devēju un darba ņēmēju „savešanu kopā” Latvijas un Eiropas Savienības līmenī. Personāla atlasē, viņasprāt, visinteresantākais un aizraujošākais ir atrast piemērotāko kandidātu konkrētajai amata pozīcijai un uzņēmumam. 

Dinai patīk komunikācija ar cilvēkiem un sarunu ceļā atrast vislabāko variantu ikvienam. Brīvajā laikā viņas aizrautība ir radīt dažādas jaunas lietas, jo uzskata, ka ir daudz labāk uztaisīt ar savām rokām sev nepieciešamo nevis meklēt to pa veikaliem. 


”Es ļoti ticu veiksmei un esmu atklājis – jo smagāk strādāju, jo vairāk man veicas.”  /Tomass Džefersons/


  Ginta Teivāne
  Vecākā konsultante                  


Ginta ieguvusi maģistra grādu sociālajās zinātnēs ar specializāciju klīniskais psihologs. Junga analītiskā psihoterapeite, pasniedzēja.

Ginta veic kandidātu testēšanu un novērtēšanu. Viņas veiktā kandidātu stipro un vājo pušu analīze palīdz pieņemt galīgo lēmumu.

“Nekas nav mūžīgi fiksēts, noteikts un sastindzis. Tāpēc ir tik labi apzināt atkal un atkal no jauna veidus un paņēmienus, kā satikt, ieraudzīt, saklausīt, atklāt sevi un citus…”

 
 Lāsma Lapiņa

 Vecākā konsultante                             
 

Lāsma ieguvusi sociālo zinātņu maģistra grādu psiholoģijā. Latvijas Sporta Psiholoģijas Asociācijas biedre. Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas vieslektore.

Lāsma veic kandidātu testēšanu un novērtēšanu. Viņa dot izpratni par kandidāta iekšējiem resursiem un to realizācijas veidiem. Lāsma palīdz saprast, kā tikt galā ar lieliem dzīves izaicinājumiem, krīzēm, konfliktiem un stresa situācijām.

“Lai kas arī dzīvē gadītos, mums katram atsevišķi dota iespēja izvēlēties, kā uz to reaģēt. Kad izveidojies paradums jebkurā situācijā mēģināt saskatīt tikai pozitīvo, cilvēks savā dzīvē sasniedz visaugstāko dimensiju”.
 Sazinies ar mums, lai aprunātos vairāk par iespējām atrast Jūsu uzņēmumam labākos speciālistus!


 .