MŪSU KOMANDA


Krista Kristiāna Briņķe
Projektu Vadītāja

ARISTA Executive Search Latvia researcher

www.LinkedIn.com
Krista Kristiāna ir ieguvusi Rīgas Stradiņa Universitātes sociālo zinātņu bakalaura grādu starptautiskajā mārketingā un biznesā.

Krista Kristiāna ar lielāko prieku strādā personāla atlasē, jo tā ir iespēja uzņēmumiem atrast pašus labākos profesionāļus un speciālistus, bet cilvēkiem piedāvāt labus amatus gan lieliskos Latvijas uzņēmumos, gan starptautiskos uzņēmumos. 

Viņa uzskata, ka darbs personāla atlasē ir ļoti dinamisks un aizraujošs un katra diena ir kā jauns izaicinājums, bet tieši atjautība, neatlaidība un labās komunikācijas spējas ir tas, kas dod izcilus rezultātus mūsu labajiem rezultātiem!

"Pacietība, izturība un smags darbs veido nesatricināmu kombināciju panākumiem"
/Napoleons Hills/

Dina Petroviča
Projektu asistente

www.LinkedIn.com
Dina ir ieguvusi Rīgas Tehniskās universitātes maģistra grādu ekonomikā un bakalaura grādu starptautisko ekonomisko sakaru organizēšanā un vadīšanā.

Jau vairākus gadus Dina profesionāli strādā ar darba devēju un darba ņēmēju „savešanu kopā” Latvijas un Eiropas Savienības līmenī. Personāla atlasē, viņasprāt, visinteresantākais un aizraujošākais ir atrast piemērotāko kandidātu konkrētajai amata pozīcijai un uzņēmumam. 

Dinai patīk komunikācija ar cilvēkiem un sarunu ceļā atrast vislabāko variantu ikvienam. Brīvajā laikā viņas aizrautība ir radīt dažādas jaunas lietas, jo uzskata, ka ir daudz labāk uztaisīt ar savām rokām sev nepieciešamo nevis meklēt to pa veikaliem. 


”Es ļoti ticu veiksmei un esmu atklājis – jo smagāk strādāju, jo vairāk man veicas.”  /Tomass Džefersons/


 
 Lāsma Lapiņa

 Vecākā konsultante                             
 

Lāsma ieguvusi sociālo zinātņu maģistra grādu psiholoģijā. Latvijas Sporta Psiholoģijas Asociācijas biedre. Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas vieslektore.

Lāsma veic kandidātu testēšanu un novērtēšanu. Viņa dot izpratni par kandidāta iekšējiem resursiem un to realizācijas veidiem. Lāsma palīdz saprast, kā tikt galā ar lieliem dzīves izaicinājumiem, krīzēm, konfliktiem un stresa situācijām.

“Lai kas arī dzīvē gadītos, mums katram atsevišķi dota iespēja izvēlēties, kā uz to reaģēt. Kad izveidojies paradums jebkurā situācijā mēģināt saskatīt tikai pozitīvo, cilvēks savā dzīvē sasniedz visaugstāko dimensiju”.
 Sazinies ar mums, lai aprunātos vairāk par iespējām atrast Jūsu uzņēmumam labākos speciālistus!


 .