MŪSU KOMANDA
Mūs vieno misija palīdzēt klientam atrast īstos cilvēkus!

"ASTRAL Recruiting" (IG Konsultācijas) komanda sastāv no pieredzējušiem un profesionāliem personāla atlases un novērtēšanas ekspertiem, kas lieliski pārzina atlases nozari un kas ir ieguvuši vērtīgu darba pieredzi arī citās nozarēs. Mūsu komandā ir aizrautīgi cilvēki, kam ir iegūta augstākā izglītība un kam ir daudzu gadu pieredze personāla vadībā un atlasē. 

Mūs vieno misija palīdzēt klientam atrast īstos cilvēkus!


 


 

KRISTĪNE KRIVIŠA ASARE 

PROJEKTU VADĪTĀJA

Kristīnei ir vairāk nekā 16 gadu pieredze tūrisma nozarē, strādājot ar dažādām kultūrām un cilvēkiem, kas radījusi padziļinātu izpratni par biznesa kultūru dažādās organizācijās un valstīs.  Sociālo zinātņu bakalaurs un topošais personāla vadības maģistrs. Ieguvusi lielisku starptautisku pieredzi European Human Resource Managment (EHRM) projektā, strādājot pie projekta par talantu attīstības programmu novērtēšanas sistēmas rīka izstrādes. 

Viņas pārliecība ir, ka cilvēkresursi ir organizāciju nozīmīgākais resurss. Viņas pieredze palīdz piemērotāko kandidātu meklēšanā un klientu specifisko vēlmju izprašanā. Viņasprāt, personāla atlases nozarē svarīgu lomu spēlē detaļas un precizitāte, kas arī veido lielo atšķirību starp “labu” un “klientam piemērotu” kandidātu. Kristīne sastopoties ar kādu šķērsli, nekad nepadodas, līdz nav rasts risinājums.

Tel. +371 2603070914

E-pasts: [email protected]