MŪSU KOMANDA

"IG Konsultācijas" komanda sastāv no pieredzējušiem un profesionāliem personāla atlases un novērtēšanas ekspertiem, kas lieliski pārzina atlases nozari un kas ir ieguvuši vērtīgu darba pieredzi. Mūsu komandā ir vairāk nekā 5 cilvēki, kam ir iegūtas atbilstošas augstākās izglītības un kam ir daudzu gadu pieredze personāla vadības un atlases nozarē.

Papildus atlases projektiem regulāri tiek piesaistīti personāla atlases un novērtēšanas eksperti ar 20 gadu pieredzi nozarē, kas veic vadības līmeņa atlases projektu kandidātu novērtēšanu.

Mūsu vieno misija palīdzēt klientam atrast īstos cilvēkus!

Iepazīsties ar daļu no mūsu komandas:

 

ARMANDS VEIKŠĀNSKlientu attiecību un projektu vadītājs

Armandam ir 23 gadu pieredze darbā ar personālu un personāla atlasi. Viņš ir ieguvis juridisko izglītību Latvijas Universitātē. Armandam ir ilggadīga ražošanas vadītāja pieredze lielos, augsta līmeņa ražošanas uzņēmumos. Viņa pieredze darbā ar cilvēkiem un dažāda līmeņa speciālistiem, palīdz izvēlēties labākos un atbilstošākos kandidātus mūsu klientu aktuālajiem amatiem, kā arī uzņēmuma vadīšanas pieredze ir neatsverama, vadot personāla atlases projektus.

Sazinieties ar Armandu, lai aprunātos un vienotos par tālāko sadarbību personāla atlasē!

Tel: + 371 20102050
E-pasts: armands.veiksans@igkonsultacijas.lv

 

LINDA KRUOPE - Projektu asistente

Linda ir ieguvusi profesionālo bakalaura grādu Eiropas biznesa studijās Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolā RISEBA, kā arī tagad turpina maģistra studijas Personāla vadības fakultātē. 
Viņas starptautiskā darba pieredze un pārliecība, ka cilvēkresursi ir organizāciju nozīmīgākais resurss, palīdz un motivē piemērotāko kandidātu meklēšanā un klientu specifisko vēlmju izprašanā.
Viņasprāt, personāla atlases nozarē svarīgu lomu spēlē detaļas un precizitāte, kas arī veido lielo atšķirību starp “labu” un “klientam piemērotu” kandidātu.


 


 LĀSMA LAPIŅA - Vecākā konsultante

Lāsma ir ieguvusi sociālo zinātņu maģistra grādu psiholoģijā.
Latvijas Sporta Psiholoģijas Asociācijas biedre. Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas vieslektors. Lāsma veic kandidātu testēšanu un novērtēšanu. Viņa dod izpratni par kandidāta iekšējiem resursiem un to realizācijas veidiem. .