KLIENTU ATSAUKSMES
"Uzņēmums, kuram ir pieredze personāla atlasē, pat ja tirgus situācija ir sarežģīta un atbilstošu darbinieku atrast ir sarežģīti".

Jolanta Gaudieša, SIA "KARAVELA" personāla vadītāja

Pie "IG Konsultācijas" darbiniekiem vērsāmies ar uzdevumu atrast atbilstošu kandidātu sarežģītai vakancei un ar sasniegto rezultātu esam ļoti apmierināti! Mūsu komandai ir pievienojies augstas klases profesionālis un lielisks kolēģis! "IG Konsultācijas" ir pierādījusi sevi kā uzticams personāla atlases partneris. Esam apmierināti gan ar sniegtā pakalpojuma kvalitāti, ko raksturo laicīgi atsūtīta un pilnvērtīga informācija, augsti standarti kandidātu atlasē un novērtēšanā, gan ar līguma saistību izpildi! Paldies "IG Konsultāciju" darbiniekiem par sadarbību!

Ilze Sila, SIA “RE&RE” administrācijas direktore: #personāla atlase

Mūsu galvenais kritērijs personāla atlases kompānijas izvēlē bija profesionāla attieksme, operatīva rīcība un ieinteresētība. “IG Konsultācijas” spēj to visu nodrošināt, par ko pārliecinājāmies sadarbības laikā. Uzņēmuma personāla atlases speciālisti palīdzēja “RE&RE” piesaistīt kompetentus tāmētājus, projektu vadītājus, būvdarbu vadītājus un administratīvos darbiniekus. Otrs, ne mazāk svarīgs iemesls veiksmīgai sadarbībai ir iedziļināšanas mūsu nozares un uzņēmuma specifikā. Pārzinot attiecīgo nozari un, kas vēl svarīgāk attiecīgā uzņēmuma kultūru un īpatnības, darbinieku meklēšana ir daudz veiksmīgāka un rezultatīvāka.

Ligija Āboliņa, SIA "VELVE" personāla vadītāja:  #headhunting

Mūsu uzņēmums sadarbojas ar “IG Konsultācijas” jau vairākus gadus, jo personāla atlases speciālisti strādā ātri, precīzi un kvalitatīvi. Atlases procesā tiek izvērtēti gan kandidātu plusi, gan mīnusi, kas mums kā darba devējam ļauj precīzi izvērtēt situāciju un pieņemt stratēģiskus lēmumus.

Intars Dīcmanis, "Mitek Industries AB Latvijas filiāle" vadītājs:

Uzņēmums, kuram ir pieredze personāla atlasē, pat ja tirgus situācija ir sarežģīta un atbilstošu darbinieku atrast ir sarežģīti. Darbinieku komunikācija ir ļoti profesionāla, uz pozitīvu rezultātu vērsta. Ļoti uzslavējama ir sistēma, ka tiek sūtītas iknedēļas atskaites par uzrunātajiem kandidātiem un pozitīvām vai negatīvām atbildēm no kandidātu puses. Liels paldies par veiksmīgo sadarbību.

Edgars Ūdris, SIA “Ventspils mērnieks” valdes loceklis:


Izmantojām “IG Konsultāciju” profesionāļu palīdzību zemes ierīcības projektu izstrādātāja atrašanai. Pēc iepazīšanās ar dažādu personāla atlases uzņēmumu piedāvājumiem secinājām, ka “IG Konsultācijas” piedāvājums mums ir visoptimālākais. Un nekļūdījāmies. Sastapāmies ar augstas klases profesionāļiem ar individuālu pieeju, augstas klases servisu un, pats svarīgākais, rezultātu. Mūsu komandai pievienojās kvalificēts darbinieks.

Una Lutere, LSEZ SIA “Jensen Metal” personāla vadītāja:   #personell search

“IG Konsultācijas” mūsu uzņēmumam palīdzēja atrast ļoti specifiskas jomas speciālistu – pulvera krāsošanas tehnologu. Sadarbībā ļoti augstu vērtējam personāla atlases speciālistu atsaucību, uzticamību un darba stilu, proti, regulāru informāciju par atlases projekta stāvokli.

Iveta Sakne, SIA “Kronospan Riga” personāla speciāliste:  #Executive search

Izvēloties personāla atlases uzņēmumu, izvērtējām vairākus piedāvājumus. Ražošanas nozares speciālista atlasei izvēlējāmies sadarboties ar uzņēmumu “IG Konsultācijas”. Esam apmierināti ar sadarbību, jo uzņēmuma personāla atlases speciālisti centās izprast “Kronospan Riga” specifiku un vajadzības un palīdzēja atrast īsto cilvēku. Ja būs nepieciešams, noteikti izmantosim “IG Konsultāciju” pakalpojumus.

Lāsma Pikāne, SIA “Kurbads un Ko” personāla vadītāja: #personāla novērtēšana

Jebkurā sadarbībā augstu vērtējam precizitāti, profesionalitāti un kompetenci. “IG Konsultāciju” speciālisti ar rezultātu un ieinteresētību procesā mūs pārliecināja, ka ir savas nozares profesionāļi.

Ivars Joelis, SIA “Ošukalns” ceļu būves nozares vadītājs:


“IG Konsultācijas” palīdzēja mūsu uzņēmumam piesaistīt sertificētu ceļu būvdarbu projektu vadītāju. Mūsu sadarbībā tika sasniegts mērķis, turklāt, pats galvenais, solītajā termiņā.

Laura Miķelsone, SIA “D8 Corporation” personāla vadītāja: #personāla atlase, hedhunting

Jau vairākus gadus sadarbojamies ar “IG Konsultācijām” un arī  turpmāk to darīsim. Mūs uzrunā un pārliecina uzņēmuma darbinieku atsaucība, komunikācijas stils un uzticamība.

Evita Salgrāve, SIA “Matthai” vadības asistente:  ##personāla atlase

Mūsu sadarbības partneri finansistu atrašanai ieteica izmantot “IG Konsultāciju” pakalpojumus. Ar sadarbību esam ļoti apmierināti. Personāla atlases speciālisti izprata mūsu vajadzības, un rezultāts ir sasniegts – mūsu komandai pievienojušies meklētie darbinieki. Ja būs nepieciešams, noteikti atkal izmantosim šī uzņēmuma pakalpojumus.

Jums ir nepieciešami labākie vadītāji un speciālisti?  Sazinieties ar mums!
    #vadītāju atlase, #personāla atlase, #hedhunting