PAR MUMS
PERSONĀLA ATLASES EKSPERTI KOPŠ 2007.GADA

"ASTRAL Recruiting" (IG Konsultācijas) ir licencēta personāla atlases kompānija, kas sniedz kvalitatīvus personāla atlases un novērtēšanas pakalpojumus. Kompānija dibināta 2007. gadā. Šo gadu laikā esam realizējuši vairāk nekā 700 dažādus personāla atlases projektus, piesaistot augstākā / vidējā līmeņa vadītājus un dažādu jomu ekspertus Latvijas uzņēmumu interesēs. 

Savus pakalpojumus piedāvājam visā Latvijā. Realizējam atlases projektus Rīgā, Jēkabpilī, Liepājā, Ventspilī, Valmierā un Jelgavā. Veiksmīgi sadarbojamies ar ārvalstu uzņēmumiem, kas plāno savu biznesu attīstīt Latvijā, nodrošinot viņus ar labākajiem vietējiem vadītājiem un ekspertiem.

Mūsu misija ir palīdzēt atrast īstos cilvēkus!rMēs negaidām, kad kandidāti pieteiksies aktuālajai vakancei, bet enerģiski meklējam un uzrunājam labākos attiecīgās nozares speciālistus. Ar vislielāko atbildību izturamies pret katru atlases projektu, nodrošinot pilnīgu konfidencialitāti un ievērojot personāla atlases ētiku.atlase, headhunting

Kompānijas mums uztic atrast šauras nozares speciālistus, kurus paši ilgi un neveiksmīgi meklējuši. Pateicoties neatlaidībai, radošajai pieejai un izmantotajiem resursiem, mūsu atlases ekspertiem veiksmīgi izdodas atrast vajadzīgo vadītājus un ekspertus.

Pasauli un biznesu virza izaicinājumi, tieši tāpēc mēs no tiem nebaidāmies! Mums tie patīk!

Atsauksmes par mums varat aplūkot te!