MŪSU KOMANDA
Mūsu vieno misija palīdzēt klientam atrast īstos cilvēkus!

"IG Konsultācijas" komanda sastāv no pieredzējušiem un profesionāliem personāla atlases un novērtēšanas ekspertiem, kas lieliski pārzina atlases nozari un kas ir ieguvuši vērtīgu darba pieredzi. Mūsu komandā ir vairāk nekā 5 cilvēki, kam ir iegūtas atbilstošas augstākās izglītības un kam ir daudzu gadu pieredze personāla vadības un atlases nozarē.

Papildus atlases projektiem regulāri tiek piesaistīti personāla atlases un novērtēšanas eksperti ar 20 gadu pieredzi nozarē, kas veic vadības līmeņa atlases projektu kandidātu novērtēšanu.

Mūsu vieno misija palīdzēt klientam atrast īstos cilvēkus!


 

ARMANDS VEIKŠĀNS - Valdes loceklis / Projektu vadītājs

Armandam ir vairāk kā 20 gadu pieredze darbā ar personālu un personāla atlasi. Armandam ir uzņēmuma vadīšanas pieredze un ilggadīga ražošanas vadītāja pieredze lielos, augsta līmeņa starptautiskos uzņēmumos. Viņa pieredze darbā ar personālu, dažāda līmeņa vadītājiem un speciālistiem palīdz izvēlēties labākos un atbilstošākos kandidātus mūsu klientu aktuālajiem amatiem, kā arī uzņēmuma vadīšanas pieredze ir neatsverama, vadot personāla atlases projektus.

Sazinieties ar Armandu, lai aprunātos un vienotos par tālāko sadarbību personāla atlasē!

Tel: + 371 20102050
E-pasts: [email protected]

 

LINDA KRUOPE Projektu asistente

Viņas starptautiskā darba pieredze un pārliecība, ka cilvēkresursi ir organizāciju nozīmīgākais resurss, palīdz un motivē piemērotāko kandidātu meklēšanā un klientu specifisko vēlmju izprašanā. Viņasprāt, personāla atlases nozarē svarīgu lomu spēlē detaļas un precizitāte, kas arī veido lielo atšķirību starp “labu” un “klientam piemērotu” kandidātu.